Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Studia podyplomowe dają kwalifikacje do prowadzenia zajęć, których dotyczy kierunek tych studiów. W przypadku klas I-III i przedszkoli wspólne kwalifikacje daje...

PORADA PRAWNA

Czy w świetle rozporządzenia z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie kwalifikacji, nauczyciel, który ukończył studia magisterskie z języka obcego a następnie studia podyplomowe w zakresie kształcenia zintegrowanego (2001 r.), posiada kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolu?

Studia podyplomowe dają kwalifikacje do prowadzenia zajęć, których dotyczy kierunek tych studiów. W przypadku klas I-III i przedszkoli wspólne kwalifikacje daje ukończenie kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym ale tylko na studiach pierwszego stopnia, studiach drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich lub w zakładzie kształcenia nauczycieli (§ 4 ust. 2 rozporządzenia).

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT