Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Studentka I roku studiów pedagogicznych nie może pracować na stanowisku nauczyciela przedszkola, a w związku z tym nie może prowadzić zajęć z dziećmi ani samodzielnie,...

PORADA PRAWNA

11 czerwca 2018 Zatrudnianie (kodeks pracy)

Czy studentka 1 roku studiów pedagogicznych na kierunku wychowanie przedszkolne, ma uprawnienia, aby rozpocząć pracę na stanowisku wychowawcy grupy w przedszkolu niepublicznym, a tym samym czy ma uprawnienia do pozostawania sama z dziećmi w przedszkolu bez obecności innego uprawnionego nauczyciela?

Studentka I roku studiów pedagogicznych nie może pracować na stanowisku nauczyciela przedszkola, a w związku z tym nie może prowadzić zajęć z dziećmi ani samodzielnie, ani pod kierunkiem innego nauczyciela - § 4 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli, Dz.U. z 2017 r., poz. 1575.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT